GardenCity Flowers

Bahçesehir Çiçekçi

KURUMSAL ÇİÇEK

Kurumunuza Özel Tasarım ve Siparişler
"Farklı özel günler, organizasyonlar, yıldönümleri ve kurumsal etkinlikler için tematik hediyeler ve iz bırakacak gönderiler sunuyoruz. Toplu siparişleriniz için özel tasarımlar hazırlıyoruz.

Gardencity Flowers, kurumsal müşterilerimize özel olarak tasarlanmış çiçek aranjmanları ve hizmetleri sunmaktadır. Kurumsal çiçek siparişi ile ilgili olarak, müşterilerimizin marka imajını yansıtan özgün ve zarif çözümler sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Her siparişimizde, müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak özenle seçilmiş çiçekler kullanıyor ve heyecan dolu özgün fikirlere sahip bir ekip tarafından özenle hazırlanıyor.

Bırakın etkilensinler :)

İşletmenizin özel günleri, etkinlikleri veya kurumsal hediye ihtiyaçları için çeşitli seçenekler sunuyoruz. Kurumunuz için özel tasarlanacak olan çiçeklerimiz, gittiği yerde kurumsal kimliğinizi tamamen yansıtarak, kurum kültürünüzün anlatan bir elçiye dönüşecek. İşini aşkla yapan Gardencity Flowers, kurumunuz ve markanız için mükemmel fikirler ortaya koymak için işbirliğine hazır.

Kurumsal çiçek siparişi için bize ulaşarak, işletmenizin özel günlerini unutulmaz kılmak için birlikte çalışma fırsatını değerlendirebiliriz. Müşterilerimize özel çözümler sunmak ve işletmenizin prestijine katkıda bulunmak için sabırsızlanıyoruz.

Kurumsal siparişleriniz veya detaylar hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz."
Sizinle Mutlaka Tanışmalıyız
diyorsanız detaylar için formumuzu doldurabilirsiniz.